HOTSPOT HİZMETİ

Kullanım yerleri Otel, Belediye, Kafe, Hastane, Çay Bahçeleri,Otobüs Durakları, Ücretsiz Wifi Alanları olan Halka açık internet hizmeti verilen bölgelerde internet erişim işlemlerini denetleyebilmek için Mikrotik cihazları ile güçlendirilmiş Cloud Hotspot ürünüdür. Kullanıcılarınız ağınızda dahil olduğunda Hotspot giriş yöntemlerinden doğrulama gerçekleştirilerek internet erişimini sağlar.

Cafe, Restoran, Otel, Okul vb. yerlerde internet erişimi tarafında kullanıcıları tek tek manuel olarak oluşturmak yerine doğrulama / giriş yöntemleri ile kullanıcıların kendilerini sisteme kayıt ederek belirlenmiş olan kontrol yöntemleriyle erişim iznini aktif etmektedirler.

Otel, Yurt, Pansiyon, Okul vb. yerlerde internet erişimini var olan misafir / personel takip programı ile entegre olarak belirli bir kullanıcı kitlesine erişim izni sağlayabilir.

İsterseniz manuel olarak kullanıcı işlemlerini gerçekleştirebilir, yönetici portalı üze- rinden yönetebilir, raporlarınızı alabilir, paketler oluşturabilirsiniz ( hız kısıtlama, kota belirleme vb. ).

KABLOSUZ İNTERNET HİZMETİ

Bölgede belirli noktalarda bulunan istasyonlarımızdan hizmet talep ettiğiniz adrese kablosuz internet hizmeti sunmaktayız.

KABLOLU İNTERNET HİZMETİ

Hizmet talep ettiğiniz adrese sabit hat üzerinden kablolu internet hizmeti sunmaktayız.

METRO ETHERNET HİZMETİ

Firmamızın geniş bant fiber hizmeti sayesinde talep ettiğiniz adrese metro ethernet hizmeti alabilir simetrik upload ve download ayrıcalığıyla daha hızlı internet bağlantısı kullanabilirsiniz.

KURUMSAL FİRMA İNTERNET HİZMETİ

Yüksek donanımlı istasyonlarımız ile simetrik internet hizmeti sunmaktayız.
Sunmuş olduğumuz hizmet altyapı gerektirmez.
Air link sistemi ile çalışmaktadır.Satın almış olduğunuz paketlerde veri kaybı veya paket kaybı yaşamazsınız.
Metro internet devreleri firmalara sunulurken kurumlarda 2 adet anten kullanılmaktadır.
Verici – Alıcı istasyon olarak çalışır.
Kurumsal aboneliklerde internet kesintisi yaşamazsınız.Olağan üstü durumlarda müdahel ekibimiz soruna 30 dakika içerisinde çözüm üretebilir.
Hattımızın sabit IP özelliği vardır.
VPN ile uçtan uca bağlantı yapılmaktadır.Hat güvenliği en üst seviyededir.
Paketler arası geçişler ücretsizdir.

TOPLU KONUT İNTERNET PROJELERİ

Firmamız bulunduğunuz adreste site veya apartman olarak yapacağınız toplu geçişlerde indirim kampanyası uygulamaktadır. Sizlerde toplu bir şekilde Best Net İnternete abone olabilir ve indirimli fiyat avantajlarından yararlanarak en iyi internet hizmetine anında sahip olabilirsiniz.

TATİL KÖYLERİ VE HOTEL İNTERNET PROJELERİ

Turizm ağırlıklı bölgemizde özellikle sezon aylarında artan müşteri kapasitenize en iyi ve en hızlı interneti sunmak için firmamızla iletişime geçebilir yoğun dönemlerinizde yüksek hızlı diğer aylarda ise yarı hızına düşebileceğiniz esnek paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

BELEDİYE BİNALARI İNTERNET PROJELERİ

Talep doğrultusunda belediyelerimize ihtiyaç duyulan hizmete göre en iyi analizi yaparak en hızlı ve en güvenilir internet hizmetini sunmaktayız.

Limitsiz Fiber Hızında İnternet İçin Yeni Bir Başlangıç Yapın