Hakkımızda

Firmamız BEST NET İNTERNET TELEKOMÜNİKASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ unvanıyla 27/02/2018 yılında Balıkesir’de kurulmuş olup ve 06/03/2019 tarihinde Bilişim Teknolojileri Kurumundan İnternet Servis Sağlayıcı lisansını almış bulunmaktadır.

Öncelikle  Balıkesir’ den başlayıp daha sonra tüm Türkiye’ye  ve yurtdışına ihracat yapmak, kaliteli ve güvenli bir şekilde internet hizmeti sumak amacıyla kurulan Best Net İnternet, en iyi  hizmeti sunabilmek için wifi altyapısını oluşturma çalışmalarını başlatmıştır.

Kurulduğu günden itibaren kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinen firmamız,  müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak  en iyi hizmeti sunmaya özen göstermektedir.

Best Net İnternet  bireysel veya kurumsal taleplerde sunduğu özel internet paketleri ile ihtiyaca  özel en uygun  ürün ve hizmeti  belirleyerek  abonelerine yüksek kalite standartlarında internet erişimi sağlamaktadır…

Her gün genişleyen kapsama alanları ile Best Net İnternet Sektörünün öncü firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Limitsiz Fiber Hızında İnternet İçin Yeni Bir Başlangıç Yapın